Доставка кур'єром по Києву та іншим містам здійснюється компанією Нова Пошта. Вартість згідно тарифів. Зверніть увагу, що адресна доставка коштує дорожче, ніж на відділення НП. Замовлення відвантажується зі складу компанії "ТК-Домашній текстиль".

Ми доставимо Ваше замовлення в будь-яку точку України. Доставка здійснюється компанією «Нова Пошта» з нашого складу. Вартість доставки можна розрахувати за допомогою онлайн калькулятораЗамовлення відвантажується зі складу компанії "ТК-Домашній текстиль". Існує можливість оплатити замовлення безпосередньо при отриманні товару на відділенні Нової Пошти. За таку послугу компанія стягує додаткову комісію.. Щоб уникнути додаткових витрат ми рекомендуємо робити передоплату на розрахунковий рахунок або карту Приват Банку. Зверніть увагу, що адресна доставка коштує дорожче, ніж на відділення НП.

Здійснюючи покупку на суму понад 700 грн, ви отримуєте від нас безкоштовну доставку до будь-якого відділення компанії "Нова Пошта". Безкоштовна доставка по Україні має на увазі доставку на зручний для Вас склад компанії «Нова Пошта». Повернення післяплати оплачується клієнтом, тому, щоб уникнути додаткових витрат, ми рекомендуємо оплачувати замовлення безготівковим способом.

Найпростіший спосіб - це оплатити замовлення готівкою. Без передоплати, без будь-якого ризику, оплатіть замовлення безпосередньо при отриманні. Дана послуга діє в межах Києва. Якщо ж Ви перебуваєте не в Києві, то для Вас ми можемо запропонувати оплату післяплатою в будь-якому відділенні компанії «Нова Пошта». Врахуйте, що при відправці післяплати, компанія «Нова Пошта» стягує додаткову комісію.

Для здійснення оплати платіжною карткою наш магазин використовує платіжні системи wayforpay.com та liqpay.ua. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет.

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa Verified by Visa і MasterCard MasterCardSecureCode ™, метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.

Конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2 / CVC2-коде передаються Вами на сайт сервера / системи безпечних електронних платежів в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол TLS, тому безпека операцій повністю гарантована.

Ви також можете внести необхідну суму безпосередньо на нашу карту Приват-Банку через найближчий термінал самообслуговування. Для цього, при оформленні замовлення, досить вибрати опцію «Оплата на карту Приват-Банку»

Сплатіть Ваше замовлення в будь-якому найближчому відділенні банку. Для цього, при оформленні замовлення, виберіть опцію "Оплата в банку по квитанції / рахунку-фактурі".. Ваше замовлення буде відправленне, як тільки гроші надійдуть на наш розрахунковий рахунок.